Kniha návštěv

Pozdrav

elbarto 07.11.2020
Čauko Leon a aj Danny ako tak čítam :D... Zrovna čítam knížku od Pokryshkina a dostal som strašnú chuť sa vrátiť do vzduchu, zrovna si pozerám nejakú PC zostavu, všimol som si, že IL-2 zobralo pod svoje krídla RoF a vydali nejakú upravenú verziu.... Chcel som sa teda spýtať, či ešte aktívne lietaš, prípadne by si mi poradil zostavu. Zároveň plánujem aj kúpiť pedále, lebo tie mi ešte chýbajú. :D

Re: Pozdrav

AB1 Danny Dog 17.12.2020
Ahoj Elbarto ...zdravím tě a letu zdar !!!!!
KOUKÁM, ŽE Leon zatím neodpověděl.!!!!
Jak teď sleduji RoF tak multiplayer moc lidí v takovém počtu nelétá.
Občas se objeví nějaká speciálka a na serveru je kolem padesáti pilotů.Zřejmě asi protože se rozjel nový sim Il2 sturmovik Flying circus.
Sice ho vlastním také, ale zatím mne nějak nenadchl a zatím zustávám u RoF dokud mi nedorazí z Usa Wings over flanders fields . Hodně mne tato converze starého Combat flight simulátoru 3 nadchla.Vlastním i Over flanders fields Between heaven and Hell a měl nádhernou atmosféru. https://www.youtube.com/watch?v=_vAHV5e_RtU

Re: Re: Pozdrav

LEON 21.12.2020
Ahoj Danny,
ROF multuplayer zemřel už před několika lety, komunita se přesunula do Flying Circus. V ROF už se létají pouze občasné uzavřené speciálky, protože v FC na to není dostatek typů letadel. Ale stav se klidně na našem diskusním fóru o simulátorech a pokecáme, sem na Návštěvní knihu moc nechodím :-)
https://www.tapatalk.com/groups/virtualnipilot/
WOFF z mých známých hraje Míra, bohužel nemá online, tak to pro nás soutěživější moc není :-D

Re: Re: Re: Pozdrav

Ab1 Dannydog 24.07.2023
Leone ahoj !!!!! postavil jsem nový cpu a pořídil jsem Il2 Great battles Flying circus vol 1 mám i DCS World ...... létáš ještě simulátory ? ozvi se Danny ....... byl jsem na těch stránkách taptalk a nikdo mi neodpovědel .......můj mail dione7th@email.cz

Re: Re: Re: Re: Pozdrav

LEON 15.09.2023
Ahoj Danny, Tapatalk je dávno mrtvý, jsme na www.rcfree.eu

Re: Pozdrav

LEON 21.12.2020
Ahoj Elbarto,
Flying Circus je úplně nový simulátor, není to jen upravené ROFko. Mnoho věcí je tam udělaných trochu jinak, než v ROF (FM/DM), některé lépe, některé hůře... Ohledně nového herního HW by Ti ze staré party asi nejlépe poradil tady Joskapilot, já moc HW nesleduju a PC si nechávám postavit v obchodě od odborníků :-) Když tak se stav na našem diskusním fóru o simulátorech, tuhle Návštěvní knihu moc často nekontoluju.
https://www.tapatalk.com/groups/virtualnipilot/

Pozdrav

AB1 Danny Dog 05.11.2020
Ahoj Leone ...... moc tě zdravím !!!! Jak se ti dařííí ? Co nového u tebe ?
Oprašil jsem knipl a freetrack a vratil se na Rise of Flight ...... zatím ladím páky a ostatní věcičky kolem . Napiš Salute !!!!!

Re: Pozdrav

LEON 21.12.2020
Nazdar Danny, taky Tě moc rád vidím, často jsem na Tebe vzpomínal :-)
Po dvou letech sólo poletování na prázdném serveru v ROF jsem přešel do Fliyng Circus, ale většina lidí už utekla i odtud. První světová prostě moc neláká. Proto jsem přešel ze simulátorů na FPV létání (viz změna tohoto webu) a létám s kamarády v "reálném světě" :-D

Joysticky doplnění

Tonda 07.08.2019
Zdravím, u joysticků vám chybí ještě Saitek Logitech X56, Thrustmaster Hotas Warthog. :)

Re: Joysticky doplnění

LEON 10.09.2019
Také zdravím :-)
Joysticků tam samozřejmě chybí víc, ale namátkou jsem vybral pouze ty levnější, protože tyto stránky by měly pomoci v hrubé orientaci spíše nováčkům a lidem, kteří o simulátorech teprve uvažují a u těch nepředpokládám, že by hned investovali do dražších joysticků vyšší třídy.

Diskusní fórum VP

LEON 09.02.2017
Po zániku našeho diskusního fóra na BlueBoardu bylo založeno fórum nové. Kromě sekce pro virtuální letku =Free Cooperation Unit= nabízíme na tomto fóru hosting i ostatním letkám, které zatím diskusní fórum nemají:
https://virtualnipilot.freeforums.org

Přechod letek z IL-2 1946 na IL-2 BOS

LEON 22.09.2016
Registruji, že čím dál větší počet hráčů přechází ze starého IL-2 1946 na nový IL-2 BOS. Pokud přechází i vaše letka, byl bych rád, kdyby sem někdo napsal alespoň malé info a já to v seznamu letek hned upravím, ať je seznam letek stále průběžně aktuální.

Díky

Re: Přechod letek z IL-2 1946 na IL-2 BOS

Rapier 05.01.2017
LEONe nevím zdali jsi to už zaregistroval ale celé forum od 1.1.2017 skončilo. Škoda bylo dost zajímavých informací asi nemáš nikde zálohu, že?

Re: Re: Přechod letek z IL-2 1946 na IL-2 BOS

LEON 26.03.2017
Staré fórum na BlueBoardu bohužel přesunout nešlo, taky mě to mrzí :-( Nové fórum jsme vytvořili zde: https://virtualnipilot.freeforums.org

Re: Re: Re: Přechod letek z IL-2 1946 na IL-2 BOS

LEON 10.06.2018
FreeForum bylo pohlceno Tapatalkem, takže se změnil i odkaz do našeho diskusního fóra:
https://www.tapatalk.com/groups/virtualnipilot/

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek