Kniha návštěv

Re: monitor

LEON 14.12.2013
IL-2 už nehraji mnoho let, takže jaký by byl nejvhodnější monitor právě pro něj, Vám neporadím. Zkuste to na největším CZ/SK diskusním fóru pro IL-2 na webu https://www.panzerkampfwagen.cz

Diskusní fórum pro přátele webu Virtuální pilot :-D

LEON 11.12.2013
https://virtualnipilot.blueforum.cz/
Tak jsem Milane narychlo spíchnul nějaké primitivní diskusní fórum, kde si můžeme potlachat, protože tahle návštěvní kniha k tomu není moc vhodná ani určená :-) Nejsem žádnej phpBB programátor ani se nevyznám v redakčních systémech, takže to fórum je mizerný s mizernými možnostmi, ale na funkci (rostlináře) to vliv mít nebude a jde nám přece o obsah, ne o formu ;-) Vítání jsou samozřejmě i ostatní...

Re: Diskusní fórum pro přátele webu Virtuální pilot :-D

Milan Salak 12.12.2013
diky za forum!........ uz jsem taky napsal neco o VKB defender Cobra... :-)

Re: Re: Diskusní fórum pro přátele webu Virtuální pilot :-D

LEON 12.12.2013
To fórum má víc omezení, než jsem si myslel (a to jsem věděl, že stojí za prd), ale nic jiného jsem takhle narychlo nesehnal :-) Přesunul jsem tam naši diskusi o realitě v simulátorech, odsud, je to zajímavé téma.

Joy

Havros 25.11.2013
Kluci. Sháním JOY SideWinder Force Feedback 2 Joystick i nefunkční.

Re: Joy

LEON 25.11.2013
Zrovna dnes jsem na webu UVP viděl, že ho někdo nabízí, mrkni tam: https://dcs-uvp.cz/forum/viewtopic.php?f=35&t=233&start=10

...a kolik toho nalitas?

Milan Salak 22.11.2013
Ahoj Leone...
Tvoje stranky jsou az dojemny, v tom, ze si nachazis cas a aktualizujes je!!!!

a co na litani....mas cas...?

Re: ...a kolik toho nalitas?

LEON 24.11.2013
Ahoj Milane, jsem rád, že jsi se ozval :-)
V tom volném času je opravdu problém. Těch simulátorů je tu příliš mnoho, které si zaslouží nějakou tu popularizaci a pokud by člověk měl stíhat udržovat krok a dodávat aktuální info a novinky o každém, tak by je ideálně měl i všechny také létat, což jsem opravdu nestíhal. ROF, IL-2 COD, WT, DCS a do toho se už začala lítat alfa IL-2 BoS... Proto jsem tenhle web trochu překopal a zaměřil se spíš na CZ/SK leteckou komunitu a letecký HW (hodně obecně pro naprosté začátečníky), kde se tolik změn jako v SW neděje a tak info o nich člověk stíhá po chvilkách i aktualizovat :-)
Na hraní si samozřejmě prostor najdu, zabere mi drtivou většinu mého volného času, v tom jsem klasický závislák :-) Jen jsem dočasně trochu změnil sklatbu her, v IL-2 COD a ROF jsem si zatím udělal pauzu, občas zkouším DCS (tam mám koupené SU-25 a KA-50), když se mi zasteskne po vrtulích tak na odreagování pustím WT, jinak ale primárně zabíjím volný čas v PlanetSide 2. To už ale není simulátor, je to MMO-FPS globální persistentní virtuální válka 24h denně 7 dní v týdnu na způsob hry World War II on-line, pěchota, nejrůznější pozemní technika i jakési letectvo (všechno sci-fi). Zaujala mě tam především ta masovost, na serveru 6000 lidí, místní virtuální skupiny tu mají mnoho set členů, díky té obrovské komunitě se tam odehrávají denně opravdu epické bitvy, které jsme v simulátorech zažívali jen výjimečně o speciálkách.
Návrat zpět k vrtulím vidím hlavně s příchodem IL-2 BoS, až bude alespoň veřejná beta, na to se opravdu těším, protože ten vylepšený ROF engine se mi velice líbí.

Salute!

Re: Re: ...a kolik toho nalitas?

Milan Salak 29.11.2013
...no me se Bos vlastne taky libi.... na druhou stranu... je mi lito litat vic veci... tak drzim u ROF... a furt tak nejak nadavam na tamni "pomery"... ale 36 letadel... to Bos dlouho mit nebude! ... je pravda, ze v mensim poctu letadel se lepe vychytavaji FM modely...

Nechystas se na ten prazskej sraz virpilotu? 14.12.??? ....ja koukam, co je tam nahlasenejch lidi, co vubec jeste nesestrelil jsem :-))

Re: Re: Re: ...a kolik toho nalitas?

LEON 29.11.2013
Mně je naopak líto lítat pouze jediný simulátor, když vidím kolik zajímavých už tu je, každý má svoje osobité kouzlo a u každého se člověk naučí něco nového, co jeho dlouhou cestu virtuálního pilota něčím obohatí :-) Stejně tak mě baví poznávat nové komunity z různých simulátorů, u každého simulátoru je ten spolek lidí specifický a pokaždé něčím nový, zajímavý. Zatím nejzvláštnějším zážitkem pro mě byla moje poslední zkušenost s letkou 570-ti lidí, to jsem s nostalgií vzpomínal, jak jsme kdysi dávno ve vzdušných battalionech hloubali, jestli je lepší dvojice nebo trojice :-D S rostoucím počtem takových zkušeností se člověku časem dost mění nadhled a úhel pohledu, na spoustu věcí se dívá jinak, než dřív...
Počet typů letounů ve hře mě tolik netrápí, vzpomeň si kolik jich měl ROF na svém úplném začátku. Vždyť ani 200 různých typů letounů v 10 let starém IL-2 Šturmoviku s UltraPackem, SuperPackem a já nevím jakým ještěpackem mně (a asi ani Tobě) nenahradí ten propracovaný letový model byť jediného letounu z ROF :-)
Na žádném srazu jsem zatím nebyl a ani necítím podobnou potřebu, zatím stále virtuální život od toho reálného striktně odděluju :-)

Re: Re: Re: Re: ...a kolik toho nalitas?

J_BAd/Janecze/Cak Jane 01.12.2013
S! Leone. Celé se to nějak rychle mění v tej naší virtuální komunitě. Takovej chaos tady nebyl.Nejhorší je, že každý sim ( hra) má nějaké přednosti oproti jiným a tak se nějak v tom motáme. Když kouknu třeba SVK i ten Wt se u virtuálních hvězd lepí ( a to je fakt spíš bojovka a ne sim.. ale ta je super) a ty osobní vazby bývalých virt. letek, dle mě ,se těžko lepí dohromady. Takže málo času a hodně možností a to je pak vidět, jak se hodně v názorech na možnosti WT tápe a komunita je hodně nejednotná . Ve WTse společným poletem i to úpně nereálné. Ale CLOD má teď grafiku taky hodně v poho, takže jsem na tom asi stejně jako většina a nevím co by dřív... nejradši všecko dokupy. Doufám, že nás zase dá dohromady BOS v mltp. Tak sa maj v PS2 a dík za tyhle stránky .

Re: Re: Re: Re: Re: ...a kolik toho nalitas?

LEON 01.12.2013
Salute Jane! Ono v dobách vlády jediného simulátoru před 10-ti lety byl život zkrátka jednodušší. Ta doba už je bohužel/naštěstí pryč a všelijakých simulátorů je čím dál víc, se všemi důsledky z toho vyplývajícími. Teď se tomuto faktu ještě musí přizpůsobit i komunita. Tento proces se už děje, to co čteš na fórech je toho neklamnou známkou a my ,,staří" jsme ti brontosauři, co se buď přizpůsobí, nebo v této komunitě za pár let vyhynou :-)
WT si svým rozpětím žánrů ukousl velké sousto, ale podle toho, kolik lidí ho teď denně létá, se o jeho osud strachovat nemusíme :D Ale o znovusjednocení komunity do jediného simulátoru už nevěřím, z důvodů, které jsem zmínil na začátku. To by tu musel být na mnoho let zase pouze jediný simulátor, jenže krátce po IL-2 BoS přijde DCS WWII 1944 a takto to půjde dál a dál :-) Já bych o žádné sjednocení snad už ani neusiloval, každý simulátor si najde vlastní komunitu, i tady funguje systém nabídky a poptávky...
Mimochodem, asi jsme se už po třetí Jane sešli ve stejné letce :D Já tam jsem od včerejška, i když v jiné hře ;-) Takže někdy můžeme pokecat na letkovém TS.

S!

Re: Re: Re: Re: ...a kolik toho nalitas?

Milan Salak 02.12.2013
:-) To je zajimavej moment... ty ruzny komunity. Me to vzdy pripadalo, ze je to spis vsude stejny. vsude se vzdycky zestarli kluci, co zamlada lepili modylky a cetli Hubacka. Mezi nima se pak vzdy vyskytne nejakej fuhrer, kterej nejlip vi, co a jak... a podobny typy se s nim neshodnou.. a atomizujou se jinam (at uz v ramci simulatoru, nebo mimo)

"realismus"...ten nas vsechny zajima... ale ja uz vlasne nevim, jak by mel vypadat :-) .... osobne mi dost prekvapuje, ze jeste nikdo neresil, jak nerealisticke je, ze znicene objekty a i kratery bo bombach zahy mizi... :-(

Re: Re: Re: Re: Re: ...a kolik toho nalitas?

LEON 05.12.2013
Jj, to je tak zajímavé téma, že je škoda se o tom bavit jen tady na mrzských vzkazech, kde to za pár týdnů už nikdo nedohledá :-D Já sem snad nakonec vážně mrsknu nějaké primitivní diskusní fórum, kde se můžeme vykecat, zavzpomínat a vylejt srdce :-D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...a kolik toho nalitas?

Milan Salak 10.12.2013
..dobra volba! .... Kdyby se volil prezident virpilotu...ja volim tebe! (teda pokud by nekandidoval Schwarzenberg...protoze ten je nejlepsi na vsechno a vsechny nas prezije... :-)


<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek