Rise of Flight

CO: =Mannock=
XO: =Werner=
Počet členů: 
Rok založení: 2015
Zaměření: Stíhací/Bombardovací/Výcviková
Web: theremzii.wix.com/rof-fcu
Fórum: https://virtualnipilot.freeforums.org/free-cooperation-unit-f8.html

   Založeno v březnu 2015, s myšlenkou a vizí mezinárodní spolupráce v leteckem simulátoru z prvni svetové valky Rise of flight. Ve hře se stále objevují nový hráči, kteří se ptají na základní informace ohledně této hry, ne vždy je jim odpovězeno a převážně létají sami a jsou tak snadným  cílem pro zkušenější hráče (piloty). Tyto situace často vedou k tomu, že tito hráči mají špatné zkušenosti a pomalu přestávají hru hrát. Proto jsme se rozhodli, že tyto nové hráče, ale nejenom nové, zkusíme sjednotit a dát jim tak šanci hru si více užít diky vzájmené spolupráci, která je pro úspěch velmi důležitá.

 

CO: JG1Baron_J6
XO: JG1vonEichenwald_J6
Počet členů: 14 (celou skupinu JG1 Richthofen, do které Jasta 6 patří, tvoří 42 členů)
Rok založení: 1998 (v simulátoru IL-2 Šturmovik)
Válčící strana: Central
Zaměření: Stíhací
Web: https://www.jg1.org/
Fórum: https://jasta6.freeforums.org/

   Nieco z nasej virtualnej historie:
Jasta 6 vznikla v roku 1998 a zapojila sa do bojov v legendarnom Red Baronovi 2, neskor premenovanom na Red Baron 3D. S prichodom Rise of Flight sa Jasta 6 etablovala v ramci JG1 Richthofen ako letka pre pilotov z Europy, primarne z Ciech a Slovenska. Jasta 6 je hrdou súčasťou Jagdgeschwader 1 "Richthofen", ktorú okrem nás tvoria ešte Jasta 4, Jasta 10 a Jasta 11. Uprednostnujeme rytierskost vo vzdusnych subojoch, vazime si protivnika, preferujeme co najvacsi realizmus a zucastnujeme sa virtualnych bojov medzi letkami - a tiez kampani ako bol napr. skvely Bloody April 1917 vytvoreny letkou Jasta 5. Je pre nas dolezitejsia tymova praca ako skore jednotlivych pilotov. Lietame na strane Dohodovych statov. Horrido!

CO: Alex
Počet členů: cca 5
Rok založení: 2011
Válčící strana: Většinou Entente
Zaměření: Stíhací/Bombardovací
Web: (Diskusní fórum zrušeno)

LM vznikla ze členů dvou WW2 letek - Black Panthers a ZVP, které se domluvili a ve volném času, pokud nelétají ILa, pod nickem LM brázdí nebe na západní frontě. Členy LM se stávají automaticky po naistalování RoF na svoje PC.

Záznamy: 1 - 3 ze 3