Rise of Flight: United Edition

   Rise Of Flight jako bojový letecký simulátor z první světové války dnes kraluje nejen fyzikálním modelem, ale též grafickým prostředím nové generace a rozličnými režimy simulace včetně online létání. Právem lze tak Rise Of Flight nazvat nejlepším a zároveň nejkrásnějším simulátorem v současné době a zájem hráčů o tento simulátor tuto skutečnost jednoznačně potvrzuje. Výhoda simulace Rise Of Flight spočívá též v neustálém pokračujícím vývoji a inovacích, které jsme měli možnost pocítit již několika vydanými updaty. Autoři programu se však rozhodli učinit další radikální krok a představit tak novou verzi Rise Of fglith obsahující jak zcela nové doposud nezažité inovace programové nabídky, tak také celkově vylepšení grafického prostředí, fyzikáklního modelu i přidání nových režimů hry. Navíc však tato edice vychází též s nejlepší nabídkou nových letounů z první světové války obsahující následující stroje: FOKKER D.VII, ALBATROS D.VA, PFALZ D. IIIa, FOKKER Dr. 1 a spojencké letouny v podobě: SPAD XIII, NIEUPORT 28, SE.5a, SOPWITCH CAMEL a bonusový letoun NIEUPORT N17. Cílem vývojářů tak bylo zpřístupnit více letounů v simulátoru nově začínajícím pilotům a učinit tak simulátor ještě zajímavější pro nově příchozy masy virtuálních letců. Vývojáři nám však v podobě této edice nabízí tak dvě nově skriptované kampaně (HAT IN THE RING, ERNST UDET). kampaně.
   Vzpomínáte si na to, kdy vám instruktor poradil při bezpečnostním, či nouzovém přistání za účelem zjištění směru větru sledovat i kouř z komínů budov na zemi, které máte možnost sledovat z ptačí perspektivy ve vašem dosahu? Rise Of Flight: Iron Cross Edition umožňuje právě tuto skutečnost. Je vidět, že Rise Of Flight je skutečně simulátor, kterým se zabývají profesionální piloti, konzultují každý malý detail a dokážou jej v simulaci zastoupit v podobě interaktivního prvku výrazně oživující zážitek z letu.


 

Doporučené systémové požadavky:
 

Operating System Windows® XP / Vista / Windows® 7
CPU Intel® Core™ Quad 3 GHz or Intel i7 3 GHz
RAM 4 Gb or higher
Free Hard Drive space 10 Gb
Joystick Direct X 9.0/11 compatible joystick
Internet Connection required for Registration, 256 Kb/s - for Multiplayer
Graphics Card 1024 Mb, GeForce GTX 285/Radeon ATI 5850/HD5850
Sound Card DirectX 9.0c/11 compatible

Oficiální web, kde si lze stáhnout Free To Play verzi zdarma: https://riseofflight.com/en
Diskusní fórum Virtual Fighters se sekcí ROF: https://forum.virtualfighters.cz/viewforum.php?f=76
OnLine servery pro multiplayer ROF: https://online.riseofflight.net/

Wings Over Flander Fields

  WOFF je věnován simulaci letu z dob úsvitu leteckých soubojů. Bezprostředně vám zprostředkuje dobu, kdy mnoho mladých pilotů bojovalo o svůj život ve svých strojích ze dřeva a plátna, vysoko nad zákopy východní Francie.
  WOFF vyjímečně zpracovanou grafiku a zvuky, unikátní dynamickou WW1 leteckou kampaň, každá mise z kampaně je jedinečná. Díky WOFF se ponoříte do světa dávno minulého: historické objekty, zvuky a vzpomínky na oblohu nad Francií a Flandry, výborně zobrazenou krajinu zjizvenou krátery a zablácenými zákopy první světové války.

Oficiální web: www.overflandersfields.com/BuyNow.html
Diskusní fórum: https://www.panzerkampfwagen.cz/forum/viewthread.php?thread_id=2219