Microsoft flight simulátor 2020

   Vzlétněte do nebes a poznejte kouzlo létání v nové generaci leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator. Usedněte do detailně propracovaného kokpitu vysoce přesných modelů letadel, od lehkých až po dopravní kolosy, v nové generaci leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator. Vyzkoušejte své schopnosti pilota proti výzvám nočního létání, simulace atmosférických podmínek v reálném čase a dynamického počasí v měnícím se živém světě. Vytvořte si letový plán a leťte kamkoli na této planetě. Svět máte na dosah ruky. Microsoft Flight Simulator obsahuje 20 detailně propracovaných letadel s jedinečnými letovými modely a 30 ručně vytvořených letišť. Cestujte úžasně detailním světem s více než 2 miliony měst, 1,5 miliardami budov, skutečnými horami, silnicemi, stromy, řekami, zvířaty, dopravou atd. Zdokonalujte své dovednosti pilota v různých strojích, od lehkých jednomístných letounů až po velká komerční letadla, v simulaci, která se vašim schopnostem přizpůsobí pomocí interaktivní asistence se zvýrazněním přístrojů kontrolními seznamy. Létejte ve dne i v noci ve světě, kde se rychlost a směr větru, teplota, vlhkost, déšť i světlo mění dynamicky v reálném čase.

Vzlétněte do nebes a poznejte kouzlo létání v nové generaci leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator. Usedněte do detailně propracovaného kokpitu vysoce přesných modelů letadel, od lehkých až po dopravní kolosy, v nové generaci leteckého simulátoru Microsoft Flight Simulator.

HW požadavky:

CPU: Intel Core i5-4460 or AMD Ryzen 3 1200 or better.
RAM: 8 GB.
OS: Windows 10 64-bit.
VIDEO CARD: Radeon RX 570 or GeForce GTX 770 or better.
PIXEL SHADER: 5.0.
VERTEX SHADER: 5.0.
FREE DISK SPACE: 150 GB.
DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB.

AeroFly FS

   Ikarus se rozhodl své nabyté zkušenosti využít i ve "full scale" desktopovém simulátoru, který by oslovil klasické uživatele letecké simulace na PC. V důsledku této vize nám vývojáři přináší naprosto famózní titul s příznačným názvem aeroFly FS (FS - Full Scale, FS - Flight Simulator). Jedná se o klasický desktopový letecký simulátor, který exceluje v letecké dynamice - propracovaných matematicko-fyzikálních modelů všech obsažených letadel a hlavně precizní grafikou i autentickým ozvučením. aeroFly FS není typ simulátoru, který vyžaduje mnohačetné nastavení, studium směřující k náročným aplikacím využitím simulátoru ani se nezaměřuje na add-ony typu "P.M.D.G.". Je pouze a jen o LÉTÁNÍ NA RUKU. Tento aspekt simulátor splňuje na nejvyšší možné úrovni, kterou si dokážete představit. Fyzika je vynikající, odezva na nelineární typ ovladačů rovněž. Možnost využití TRACKIR 5 je báječná a hlavně typ volby scenérie: ŠVÝCARSKO ve fotorealistické kvalitě s rozlišením 1pixel/1metr, nám nabízí naplno využít letového modelu aeroFly FS ať už od Cessny 172 až po F-18 Hornet. Upozorňujeme, že aeroFLY není akční simulátor, nebo nějaká levná arkáda pro pobavení. Je to vlastní mikrosvět o létání a vzdáleně vám může připomenout původní verzi Flight Unlimited z dílny Looking Glass.
 

  • Všechna letadla jsou velmi detailní a mají přesně simulovaný letový výkon
  • Létání v realistickém prostředí s rozlišením až 40"
  • Mnoho interaktivních misí
  • Volně volitelný vítr, pohledy, mraky a termika
  • Extrémně detailní model letounů s technologií RealSound-Technology
  • Všechny přístroje v kokpitu plně funkční
  • Zahrnuty klapky, pohyblivé mapy v kokpitu, autopilot a další funkce
  • Start větroně pomocí navijáku
  • Dokonale simulovaný letový model
  • Podpora TrackIR, joysticků, gamepadů a dalších ovladačů