War Thunder

CO: Kevinak
XO: Brunnen_cz 
Počet členů: cca 8
Rok založení: 2012
Válčící strana: Všehochuť
Zaměření: Stíhací / doprovodná / bombardovací
Web: www.101stad.webnode.cz
 

Jsme multi herní tým, zaměřený jak na FPS střílečky tak i na MMO simulátory jako je War Thunder.
Podmínky pro přijetí jsou:
- slušné chování
- věk 15<
- mikrofon + Teamspeak3
- týmovou hru

CO: SedyGrizly
XO: -
Počet členů: ?
Rok založení: 2013 (WT)
Válčící strana: ?
Zaměření: ?

Web: https://www.biaclan.cz

BiA je pouze český a slovenský klan, který se vytvořil před mnoha lety v BF1942. Po dlouhou dobu jsme byli skupina pouze několika hráčů, jako rodina. Ale pak přišla změna, hra World of Tanks. Postupně se BiA rozrostla a nyní jsme jeden z nejznámejších klanů ve WoT s více než 500 hráči. A samozřejmě pár hračů začalo hrát WT a nyní jsme se rozhodli pro vytvoření samostatné části klanu pro tuto hru. Naše hlavní cíle jsou: férová hra, bavit se a udržovat rodinnou atmosféru. Samožrejmě plánujeme tvrdě bojovat ve Světové válce.
Heslo BiA: Neutíkej, zemřes unavený.

 

CO: Methoz
XO: -
Počet členů: cca 40
Rok založení: 30.5.2011 (WoT), 18.1.2013 (WT)
Válčící strana: ?
Zaměření: ?

Web: https://www.czsl.cz/
Forum: https://czsl.cz/forum/
FB: https://www.facebook.com/pages/%C4%8CeskoSlovensk%C3%A1-Legie-WoT-klan/232174266796468

Náš klan v této hře má za cíl sjednotit české, moravské, slezské a slovenské hráče, vytvořit přátelský pohodový klan, tak jak tomu je u našich klanů ve World of Tanks a dobýt oblaka.
Jsme klan se širokými zkušenostmi z MMO her, nabízející kvalitní zázemí pro hráče, individuální přístup a zkušené vedení.
Co můžeme nabídnout našim členům:
•Vlastní TeamSpeak server, čili komunikace ve hře je možná a hlavně důležitá.
•Mimo jiné máme vlastní (žádné free) fórum - tzn bez reklam, výpadků.
•Pořádáme různé soutěže pro členy klanu.
•Možnost "kariérního" postupu v klanu.
•Také jsme pro Vás dostupní i na Facebooku a nejen tam.
•Pohodové a přátelské zázemí
Podmínka vstupu: Věk 16+
Naše motto = "My letci máme ptáky z ocele, lítáme nad oblaky vesele"

 

CO: Ujos_CZ
XO: -
Počet členů: ?
Rok založení: 2013
Válčící strana: ?
Zaměření: ?
Web: https://czp.clanweb.eu/news.php
FB: https://www.facebook.com/CLANCZP

   Do našeho klanu budu upřednostňovat hráče,které znám z působení ve WOT,tudíž by měly odpadnout problémy s komunikací a také s případným vulgarismem,který netrpím.Samozřejmě pokud se najde schopný pilot,který má v hlavě mozek,tak budeme jen rádi.Jsme multikulturní klan,takže jsou u nás hráči České i Slovenské národnosti.Máme vlastní TeamSpeak3,facebookové stránky i web,pořádáme klanové srazy vždy na střídačku,jednou u Prahy,podruhé u Brna atd.Jezdíme společně na velké akce,třeba Bahna,či různá vojenská muzea.Nejsme profesionálové,hrajeme to pro vlastní zábavu,takže nikoho do ničeho nenutíme,ale každý by si měl pamatovat heslo"jeden za všechny,všichni za jednoho"V jiné MMO hře,kde působíme už 3 roky,jsme dosáhli pěkných úspěchů a hráči jsou u nás odměňováni herní měnou za své výkony.

CO: LionCZ
XO: Sajonez, Skip
Počet členů: cca 190
Rok založení: 15.9.2012
Zaměření: Stíhací/Bombardovací
Web: https://www.csaf.eu/

Jsme první CZ/SK klan ve hře War Thunder. Klan byl založen 15.9.2012 s cílem sjednotit CZ/SK hráče do jedné komunity a začít s přípravou na OPEN BETU.
Zatím probíhá nábor, zjišťujeme veškeré detaily o hře a to nejdůležitější, začínáme létat týmově. Protože "slétanost" hráčů je nejdůležitější. Rádi létáte historické bitvy nebo radši arkády?? S námi si užijete spoustu zábavy v obojím.
CSAF se skládá z 6-ti nezávislých operačních skupin s vlastním velením a taktické letky Raven pro létání ve Full Real a ostatních simulátorech.

CO: CSD_Rayen_SVK
XO: -
Počet členů: ?
Rok založení: 2013
Válčící strana: ?
Zaměření: ?
FB: https://www.facebook.com/CSD.CzechoSlovakia.Division

Sme klan ktorý už úspešne pôsobý vo WOT nejaký ten piatok. Preto sme sa rozhodli vytvoriť Klan aj tu. Ak budete mať záujem sa ku nám pridať radi vás prijmeme do našich radov.

CO: MojslikCZ
XO: -
Počet členů: ?
Rok založení: 2013 (WT)
Válčící strana: ?
Zaměření: ?
Web: https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/42575-dimension-dim/

Jsme Dimension po znechucení ze hry World of Tanks se někteří vracíme na herní scénu v této úžasné hře.
Chcete se přidat ?
Je vám více jak 18 let ?
Máte sluchátka, mikrofon a TS3 ?
Napište mě ve hře a uvídíme zda se dohodneme.
Automaticky zamítám všechny žádosti o vstup do Dimension bez předchozí domluvy.

CO: Rasty_CZ, HEMAN, Solinger, Tata
XO: AluFoil_CZE, Jirosi, Jadrocz, Marcus_SVK, Devouver
Počet členů: 190
Rok založení: 23.6.2013
Válčící strana: -
Zaměření: RB, SB, CW, ESL-Liga, Turnaje
Web: https://www.csm-clan.cz/

Ve WT jsme nováčci, i když rozhodně ne všichni ( takže takový lamky, což s postupem času  už vlastně bude platit jen asi na 70 % ...  snad se nedočkám toho, že by jsme se začali chovat jako mimozemšťani ), nikoli na poli online hraní ( SF, WoT, WoW, BF, FA ... ), které tahle hra zaujala... a vzhledem k tomu že tvůrcům v jejich práci věříme, tu budem nyní dosahovat svých vysněných úspěchů o které se chcem dělit a usilovat o ně společně. Proto byla založena squadrona CSM, která taky nečekaně -  nabízí nic. ... pokud se za nic považuje chuť se hrou bavit, nehrotit, zasmát se, pokecat a třeba i společně porazit imperátora, ulovit "sněžného muže či objevit 10tý div světa", jako třeba vrtuly ;) .... a vždycky bude platit, že nováčky vítáme a rádi pomůžem :-)

CO: Patologist
XO: 
Počet členů: ?
Rok založení: 2014
Válčící strana: Všehochuť
Zaměření: Stíhací / doprovodná / bombardovací
Web: 
https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/126665-daf-drunken-air-force-nabir%C3%A1me-nov%C3%A9-%C4%8Dleny/

   Zdravím všechny hráče -WT- 
Naše sguadra nabírá nové členy, byla sice založena pár přáteli jen pro naše pobavení a však se chceme jako sguadra plně zapojit do procesu PVP mezi ostatní sguadrony...
 Hledáme všechny hráče bez rozdílu věku, leteckého umění či nedostatku herního času. Jedinou naší podmínkou pro uskutečnění PVP eventů bude možnost komunikace skrze Team speak.
 Všichni co mají zájem ať zasílají žádosti pro přijetí do naší sguadry, jsme ochotni podělit se o své zkušenosti , rady a typy rovněž vzájemnou spolupráci v bitvách.
 Neděláme rozdíly mezi hráči jste-li začátečník, mírný pokročilý, zda-li preferujete arkádové nebo historické bitvy ve všech směrech se vám budeme snažit vyhovět.
CO: Conyx1
XO: -
Počet členů: ?
Rok založení: 2014
Válčící strana: Všehochuť
Zaměření: Stíhací / doprovodná / bombardovací
Web:
https://www.firedragons.4fan.cz/

   Hlavní myšlenkou klanu FireDragons [=FDCZ=] je dát dohromady partu lidí co na WT nahlíží především jako na možnost odreagování a únik od všedních starostí realného života. Nejsme žádná parta Ultraskillerů s ambicemi sestřelit vše co se nám dostane před mířidla. Prioritou je u Nás Dobrá parta kamarádů,lidí co si příjdou zahrát nebo třeba jen popovídat na TS s přáteli. Slušné vystupování a přátelská atmosféra je u Nás na prvním místě. Ve WT jsme nováčci a zatím nás moc není,proto jsme se rozhodli pro nábor nových členů.Je nám jedno zda začínáte nebo jste už zkušení letci,u nás se najde místo pro každého kdo má zájem hrát. Věkový průměr našich hráču je cca.30 let a proto preferujeme spíše starší hráče, ale není to podmínkou.
CO: teki1792
XO: -
Počet členů: ?
Rok založení: 2014
Válčící strana: Všehochuť
Zaměření: Stíhací / doprovodná / bombardovací
Web:
https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/114588-gwdys-guys-who-dated-your-sister/

   Sme novovytvorený klan, zložený s hráčov, ktorý spolu lietajú už nejaký ten mesiac, bohužiaľ v inej hre (WoWP). V tej hre máme neskutočne veľa úspechov a kedže sa tam nenachádzala konkurencia a hra nemá žiadny väčší a významnejší rozvoj, prišli sme sem a prišli sme to tu ovládnuť. Budeme sa špecializovať na simulátorové boje. Všetky dôležite informácie pridáme v priebehu týždňa, avšak teraz som tu prišiel na rýchlo večer, takže niečo o nás, niečo o nábore a podobne sa pridá čo najskôr.

CO: 313_Ffajtl
XO: 313_Macher
Počet členů: 27
Rok založení: 2003
Válčící strana: Spojenci
Zaměření: Stíhací
Web:
313.cz/newweb/
Facebook: www.facebook.com/pages/No-313-Czechoslovak-Fighter-Squadron-virtual/160162090672672

   Jsme parta lidí, která se baví hraním leteckého simulátoru z druhé světové války Il-2 Sturmovik. Téměř všichni se zajímáme o létání a historii. To nás také dovedlo k této hře a létání v naší No.313 Czechoslovak Fighter Squadron Virtual. Ze skromných začátků v roce 2003 postupně vyrostla přes úspěchy a různé problémy do současné podoby. Vypůjčili jsme si název od skutečné squadrony Royal Air Force vzniklé za druhé světové války a složené z českých a slovenských pilotů. Obdivujeme je, že bojovali a vědomě riskovali své životy za to, co považovali za správné. Jsme na ně hrdí a nezapomínáme!
   Po zlaté éře šturma, přšla doba temna, kdy po totálním propadáku IL2 CoD jsme se na čas uchýlili k létání Rise of Flight, nebo hůř- k pozemákům ve World of Tanks (potupa pro piloty )
 Dnes ale vidíme světlo na konci tunelu temnoty a to světlo se jmenuje WAR THUNDER.

 

CO: JinaxCZ
XO: ?
Počet členů: ?
Rok založení: 2013
Válčící strana: Spojenci
Zaměření: Stíhací
 
   Třístá čtrnáctá peruť RAF nebyla nikdy v historii založena. Tedy, ne jako bojová. Těsně před válkou (duben až září '39) měli Britové technicko-servisní peruť nesoucí toto číslo. Kdoví, kdyby bylo více čs. dobrovolníků, možná by vznikla i bojová československá třístá čtrnáctá peruť...
Pár chytrých hlav se nicméně dalo dohromady a rozhodlo se peruť nesoucí toto číslo založit alespoň virtuálně.
Jsme poměrně nová parta hráčů, sice už máme něco málo nahráno z WoT a WoWp, nicméně jakmile jsme vyzkoušeli WT, bylo hned rozhodnuto o přesunu. Náš věkový průměr je celkem nízký, většina našich členů spadá do kategorie 18-25 let.

 

CO: LIQUIDFREAK, GANBOY, Gunny7 a RAB1T
XO: HOUBA, SUDET, DAMPER a SAINTANWAR
Počet členů: cca 82
Rok založení: 2013
Válčící strana: Všehochuť
Zaměření: Stíhací / doprovodná / bombardovací
Web:
https://www.nyx.cz/

   Budte dobry,
NYX squadron je spolecenstvi lidi z komunitniho serveru nyx.cz, z ktereho take vychazi nazev naseho squadu. Nemame velke ambice, chceme si jen zaletat a pobavit se ve vsech modech teto hry. Pokud chces letat s nami neni problem, nejsou stanoveny zadne limity. Snad jen slusne chovani, ale to je doufam samozdrejmosti.

CO: Elnorka
XO: -
Počet členů: ?
Rok založení: 2013
Válčící strana: ?
Zaměření: ?
Web:
https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/32407-prase-prase/

Sme klan ktorý vznikol na poli world of tanks a chceme založiť leteckú divíziu s cieľom naplniť temné proroctvo : Až prasata budou létati.... Sme najlepší a najúžasnejší klan široko ďaleko. O nič nám nejde, hráme pre zábavu.

 

CO: RR_dAnE
XO: -
Počet členů: cca 70
Rok založení: 2013
Válčící strana: Spojenci
Zaměření: -
Web:
https://rychla-rota-games.cz/index.php/wrthndr
FB: https://www.facebook.com/pages/Rychl%C3%A1-Rota/518892658156050
Forum: https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/21297-rr-rychl%C3%A1-rota-rr/

Staň sa členom super kolektívu, v ktorom sa nikdy nikto nenudi,
Tvorime letky do historickych ( pre fajnšmekrov )
ale aj arcade battles pre pohodove lietanie,
V buducnosti planujeme mnozstvo sutazi a turnajov o mnohe super ceny,,,,,,,  Dufam ze aj s Vasou pomocou sa staneme Legendami
Ako Cechoslovaci v RAF.......
Takze mna uz poznas, ostatnym ta predstavim u nas na TS-ku...:)

Promo video: https://www.youtube.com/watch?v=kVxQSN2U6bA&feature=player_embedded

CO: Camel85
XO: -
Počet členů: ?
Rok založení: 7.12.2012
Válčící strana: ?
Zaměření: ?
Web:
https://www.steelvortex.cz/

Klan je v začátcích zaměřen na for fun hráče, ale uplatnění najdou i zkušení letci. Po nabrání určitého množství hráčů se časem dohodnem na dalším směru klanu.
Požadujeme:
CzSk hráče 17+ let
Jakákoliv herní technika a herní skill, hraní jakéhokoli modu ve hře  Jsme klan, kde se za nadávky na hru nevyhazuje, ulevit si musí každý. Nebudu tolerovat nadávání hráčů mezi sebou. Letci byli spíše džentlmeni...

Promo video: https://www.youtube.com/watch?v=_80mtO3jPZU&feature=player_embedded

 

CO: JagarKlato
XO: -
Počet členů: cca 30
Rok založení: 2013
Válčící strana: ?
Zaměření: ?
Forum:
https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/41793-wallet-warriors-ww/

Wallet Warriors je hlavne pohodový klan, ako už z názvu vyplýva, tak neberieme veci vážne, idem nám hlavne o zábavu. Nečakajte žiadne letecké tréningy, žiadne TOP skilly, žiadne otravovanie v štýle "poď hrať v letke" alebo "aký si mal deň" poprípade buzeráciu, že o 19:00 je tréning, lebo včera si lamil atď.Ako poznám ľudí, ktorí budú členmi tohto klanu, tak náš ultimátny cieľ sú tanky, konkrétne, ak sú šuškanice pravdivé, tak urobíme karieru v Maďarskom AAA voze s menom Csaba....ale nie. Ste vítaní v našom klane. Sme priemerní hráči, niektorí lietajú ako blázni [napr. môj otec ten dávaj aj 200 flyoutov denne :D ] niektorí ako ja dajú 5-10 hier. Ak máš skill, určite budeš prvý. Lietame sem-tam HB, sem-tam misie. Ale ak máš pocit, že nie si práve hráč na letky [lebo odpisuješ na facebooku babám ako ja] tak tento klan je idál pre teba. Nebudeme ľudiť zaradzovať do rôznych subklanov, robiť neviem aké rebríčky, tváriť sa že vonku je vojna. Hráme pre pohodu a ak bude WW2 mód, aby sme sa pozbierali aspoň do jednej Flying Fortress, alebo niekam do zakopaného AAA v lese. Skype/TS nie je podmienkou, napr. ja to nerád používam, lebo rád počúvam hudbu pri hraní. Džouky všetkého druhu sú vitané, okrem môjho fotríka všetci hovoríme aj anglicky/nemecky, čiže kľudne sa pridaj aj keď sa ti nechce hovoriť slovensky/česky

 

 

CO: Marseill
XO: ?
Počet členů: ?
Rok založení: 2005 (NavyField), 2010 (WoT), 2013 (WT)
Válčící strana: ?
Zaměření: ?
Web:
https://tgm.php5.cz/category/home/
Forum: https://forum-tgm.php5.cz/
FB: https://www.facebook.com/brigadatgm

Rádi bychom Vám představili Československý klan „XXVIII. Brigáda Tomáše Garrigua Masaryka“. Klan vznikl v roce 2010 ve hře Worl of Tanks* od společnosti Wargaming a od roku 2013 působí i na scéně War Thunderu, kde se hodlá pravidelně zapojovat klanových válek (Clan Wars), turnajů (Tournament) a případných soutěží (Contest). Jeho kořeny však sahají až do let 2005/2006, kdy byla založena první divize klanu ve hře Navyfield**, v níž si postupem času vybudoval velké renomé.

 

Záznamy: 1 - 19 ze 19