Kniha návštěv

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...a kolik toho nalitas?

LEON 11.12.2013
Už se na tom pracuje :-D
https://virtualnipilot.blueforum.cz/

Cod

mahro 12.10.2013
Zdar
..Na stránke alan gray page som čítal, že sa pripravuje nejaký prevratný patch do CoD. Nemáš o tom nejaké bližšie informácie, či to už vyšlo alebo by malo vyjsť?

Re: Cod

LEON 13.10.2013
Hoj, to budeš mít na mysli pravděpodobně patch 5.0 od Team Fusion, ale o tom žádné bližší info bohužel nemám.

Re: Re: Cod

mahro 17.10.2013
zajtra vychádza patch 4.0..promo video úprav je na alan-gray-page.cz. vyzerá to bezchybne

S!!

J. Bad 26.07.2013
Stránky jsou vynikající. Změna se moc povedla a dík.

Re: S!!

LEON 27.07.2013
Díky, bohužel není tolik volného času, aby člověk neustále hledal informace ze VŠECH oblastí leteckých simulátorů a udržoval web stále aktualizovaný. Webů zaměřujících se na specifické informace o konkrétních titulech (např. IL-2, ROF, WT apod.) v češtině naštěstí stále přibývá, takže zde budu nechávat spíše info o obecnějších věcech, HW zajímavosti, virtuální letky, apod.

Mnoho úspěchů ve WT =)

Změna webu

LEON 05.03.2013
Jak jste si nemohli nevšimnout, tento web prošel malou změnou. Omezil jsem informace o konkrétních simulátorech a budu se snažit zaměřit stránky spíše na obecnější tématiku, jako jsou herní periferie, novinky ze světa hráčských komunit apod. Důvodů změny je několik. K nejvýznamnějším patří ten, že v době vzniku těchto stránek bylo informací o nejnovějších simulátorech jako např. ROF nebo IL-2 COD pomálu, bylo užitečné mít aktuální informace o těchto titulech na jednom místě, ale poslední dobou se začínají objevovat specializované weby pro tyto simulátory, na nichž naleznete aktuálnější a podrobnější informace, než zde. Doufám, že i nová podoba webu Virtuální pilot bude užitečná pro začínající nadšence do leteckých simulátorů, jako tomu bylo doposud.
Samozřejmě uvítám vaše náměty a připomínky, které informace s tématikou leteckých simulátorů tu postrádáte.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přidat nový příspěvek