Kniha návštěv

Re: Obrázky z akcí

LEON 08.06.2014
Ahoj,
jestli máš na mysli screeny ze speciálek, tak ty jsem přidal do nové sekce BLOG. Žádné další nové obrázky ale nemám, poslední Bloody April 2014 jsem nestihnul a v CZ/SK komunitě se už v ROF akce nepořádají. Ono celkově on-line život v ROF už přes rok bohužel stagnuje a zájem o první světovou válku je obecně mizivý.

Aktualizace letky CSM

LEON 03.05.2014
Hemanovi: Ahoj, údaje u CSM jsem aktualizoval, ale seznam aliancí letek zatím nedělám, pouze jednotlivé letky.

Soutěž o modul do DCS World

Apo 11.03.2014
Na webu Ústavu Virtuálních Pilotů probíhá do sobotního podvečeru soutěž o modul DCS: P-51D Mustang.

Více informací zde: https://1url.cz/UF3e

Strike Fighters 2

Rapier 04.03.2014
Ahoj Leone,

podobně jako Ty toho moc nenalétám, pryč jsou ty doby kdy jsem létal intenzívně Falcona 4.0 (42 CVS), Lock On/Flamming Cliffs (SVK) nebo IL-2 Sturmovik FB (1st Lion) online.
Nyní se k létaní pomalu vracím a jestli mě tady něco chybí, je to zmínka o sérii Strike Fighters 2 od Third Wire. Já vím, nemá to MP ale to mě osobně nevadí, důležité je, že to je simulátor u kterého nemusíš trávit hodiny a hodiny studiem manuálů a další hodiny tréninkem jak nahodit stroj abys vůbec mohl odstartovat.
Doba se hodně změnila, taky mám koupené IL-2 Cliff Dover, DCS: A-10C, BS2, FC3, CA či nainstalovaný Falcon BMS/AF ale tak nějak nemohu najít odvahu a chuť číst znovu všechny ty manuály. Za těch pár let se mnoho změnilo a jak jsem zjistil z ovládání si nepamatuji téměř nic.

https://www.twcenter.net/forums/showthread.php?570180-Strike-Fighters-2-(Flight-Sim)
https://store.thirdwire.com/store.htm

PS: relativně nedávno vyšel Strike Fighters 2 North Atlantic, možnost zalítat si z F-14 Tomcat je asi splněný sen mnoha z nás a, když vezmu v úvahu, že autoři zvládli implementovat střelecký systém a AIM-54 Phoneix (tzn. že můžeš součastně navádět 4 střely na 4 různé cíle - alespoň to někde psali na SIMHQ) tak klobouk dolů.

Stručně řečeno série SF je duchovní nástupce Janes USNF, USAF, IAF akorát, že bez MP.

Re: Strike Fighters 2

LEON 05.03.2014
Ahoj Rapiere,

Souhlasím s Tebou, i série Strike Fighters by si zasloužila nějakou zmínku. Mým cílem ale nebylo udělat úplný výpis simulátorů, ta sekce SIMULÁTORY slouží pouze pro rychlou orientaci, co se tak asi v současné době létá, dva tři notoricky známé tituly pro každou epochu. Dobrých simulátorů jsou ale desítky a desítky, proto jsem tam hned na začátku hodil několik odkazů, kde se dá podívat na kompletnější výpis simulátorů, např.

https://www.airbase.cz/letecke-simulatory-flight-simulators/
nebo:
https://www.index.migman.com/index.php/sw/air-combat/list-a-sort

Já jsem vzhledem ke svému věku také pamětník, hlavně na simulátorech od Janes Combat Simulation jsem ulítával neuvěřitelně. Strike Fighters mě ale bohužel minul. Já bohužel s angličtinou spíš zápasím, existuje o Strike Fighters 2 nějaké české diskusní fórum, kam se schází jeho komunita? (Na SVK je pouze letmá zmínka). Dá se Strike Fighters 2 sehnat i na českém trhu nebo aspoň na Steamu? Našel jsem akorát k sehnání Janes Advanced Strike Fighters, to je ono?
Pokud budeš mít zájem, můžeme o tom pokecat na místním diskusním fóru https://virtualnipilot.blueforum.cz/
Kniha návštěv se moc na dlouhé povídání nehodí. Určitě bych nějaké informace o Strike Fighters 2 uvítal, když budu mít o SF2 víc informací, tak ho můžu dát i sem na web.

S!

Re: Re: Strike Fighters 2

Rapier 05.03.2014
Už jsem se zaregistroval na fóru a odpovím na vše tam.

Doména Leteckepedaly

BIG JOE 23.02.2014
Zdravím vespolek piloty i nadšence do výroby leteckých ovladačů. Nabízím k odkoupení doménu: www.leteckepedaly.cz. Nejlépe výrobci pedálů ... :-) . BIG JOE

Re: Doména Leteckepedaly

LEON 24.02.2014
Velice zajímavá informace, díky. V komunitě se šušká, že ukončuješ výrobu svých pedálů, můžeš tuto informaci BigJoe prosím Tě potvrdit, nebo dementovat?

Re: Re: Doména Leteckepedaly

BIG JOE 04.03.2014
Letecké pedály od BIG JOE, bezziskový koníček spojený s letectvím,
byl po šesti letech a téměř devíti desítkách sestavených kusech na
počátku roku 2013 zastaven pro neustálý růst cen polotovarů a prací.
Bohužel i od přátel ...

s leteckým pozdravem BIG JOE

Dakujeme za zverenenie fora SR

SR_Warrior 17.02.2014
Ďakujeme že si zverejnil link na naše forum snad to trošku pomože zviditelniť našu letku Sky Rats (SR) ... Naša letka ma okrem fora aj stranky skyrats.webnode.sk takze prezerajte a pišťe budeme radi ešte raz Ďakujeme

Pedály

Happy 14.01.2014
Ahoj, děkuji za zveřejnění mých pedálků. Náhodou jsem na tvoji stránku narazil a najednou koukám, že jsem tam taky! :-)
Takže ještě jednou díky.
Happy

Re: Pedály

LEON 14.01.2014
Ahoj Happy,
Big Joe výrobu svých pedálů prý už skončil a poptávka po kovových pedálech za rozumnou cenu je na trhu stále, takže dobré nápady a ochota pomoci virtuální letecké komunitě si trochu propagace zaslouží :-) Na pedály od Tebe se už těším (jsem jeden ze zájemců v CSAF, pro které by pedály objednával Sajonez) a pokud se mi budou líbit, možná udělám nějakou větší recenzi na úvodní straně, už mi dva typy pedálů za ty roky pod nohami prošly :-)

LEON

Re: Re: Pedály

Happy 14.01.2014
OK, jsem rád za zájem a těším se na recenzi.
Happy

Spolupráce

LEON 03.01.2014
Ahoj Míro,
vytvořil jsem takové malé diskusní fórum pro přátele tohoto webu, v komorním počtu lidí pro pohodový pokec, takže jestli chceš pokecat třeba o tématech PlanetSide 2, budeš tam vítaný.
Forum je na https://virtualnipilot.blueforum.cz/
Tvůj příspěvek o spolupráci jsem tam přesunul do sekce Letecká hráčská komunita, tak na to klidně můžeš navázat :-) Delší diskuse tam jsou přece jen přehlednější, než tato Návštěvní kniha, která na to není primárně určená.

S!

spolupráce

Mira 31.12.2013
čau Leone, jsem Vás nedavno viděl v PS2 jako pozemáky za TR na woodmanu, jsem byl i ve Vašem squadu.chci se zeptat. Náš outfit TARC by občas (dost často :)) potřeboval leteckou podporu, zvlášt v těžkých bitvách s KOTV. šlo by se nějak domluvit na spolupráci s Vaší letkou CSAF ??

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek