Kniha návštěv

spolupráce

Mira 31.12.2013
čau Leone, jsem Vás nedavno viděl v PS2 jako pozemáky za TR na woodmanu, jsem byl i ve Vašem squadu.chci se zeptat. Náš outfit TARC by občas (dost často :)) potřeboval leteckou podporu, zvlášt v těžkých bitvách s KOTV. šlo by se nějak domluvit na spolupráci s Vaší letkou CSAF ??

Re: spolupráce

LEON 31.12.2013
Nazdar Míro, tak to Ty jsi byl ten Fotřík? :-D Nenapadlo mě totiž, že jsi v TARCu, když si PS2 moc často nehrál a když v TARCu po poslední reformě platí to drsné pravidlo, že po dvoudenní neaktivitě vyhazují lidi z klanu. CSAF v PlanetSide 2 teprve začíná a i když v CSAF začíná hrát PS2 čím dál víc lidí, tak se zatím hoši rozkoukávají, co vlastně chtějí v PS2 hrát. Za náš OutFit ale nejsem oprávněný mluvit, takže co se týká spolupráce a jiných politických věcí, musel bys napsat na naše fórum www.csaf.eu
Ty Míro v Mosquitu lítáš, nebo jsi u bigošů?

Re: Re: spolupráce

Mira 01.01.2014
Jo jo to jsem byl já. nějak jsem tomu propadl :) Primárně sloužím u pěchoty jako medik, ale začínám se rozkoukávat v mosqitu. Velmi pomalu, a bolí to :)

Re: Re: Re: spolupráce

LEON 01.01.2014
V PS2 je bohužel podobný problém, jako ve War Thunderu na arkádových serverech - že ten, kdo chce lítat na joysticku, to má těžší, než kdyby lítal s myší a klávesami :-( Z mně nepochopitelného důvodu Sony udělala na joysticku křivku osy Y (výškovka) ukrutně citlivou kolem středu se snižující se citlivostí na obou koncích, přesně opačně než je to ve všech ostatních leteckých simulátorech. Takže když chceš zamířit na nepřítele a uděláš joystickem malý pohyb, udělá letoun ve skutečnosti pohyb daleko větší a nejde tak přesně usadit zaměřovač na soupeři. Naopak kdo má myš, udrží zaměřovač na soupeřově letounu úplně přesně. Trochu se dá křivka pohybu výškovky doladit programem SlimJoy, který udělal CaK_Rumcajs, ale stále to není úplně ono. Já létám Mosquito ,,Full Real", takže Joystick, pedály, hotas, FreeTrack a pohled pouze z kokpitu, protože se mi líbí náročná pilotáž těchto sci-fi konvertoplánů a chci si ji realisticky vychutnat i za cenu tohoto obrovského handicapu proti arkádovým hráčům na myších. Ono když člověk začne používat návyky z klasických simulátorů, situační povědomí, výšková převaha, moment překvapení atd., tak se dá taky vyhrávat, ale je to hrozná dřina :-)

Re: spolupráce

Sardinka 01.01.2014
To jste tak posrany z KOTeV? Sice tvori asi 80-90% Vanu a tak 60% Konglomeratu ale to me netrapi. Ve vzduchu krome Leona vubec nezarime. Kdyz uz tak radsi Liberatora s Daltonem a nebo Galaxku na transport. Mosquita mame vsichni krome LEONa jen s kulometama. A pokud mate problem s jejich Scythama tak si poridte dva Lightningy se Sky guardem a mate po problemu. Skyguard je hrozna svinarna.

Re: Re: spolupráce

Mira 01.01.2014
Tak podívej chlapče...Nikdo z nikoho není posraný, to za prvé a za druhé, nikdo s nikým nemá problémy. Nebo to někde v mém příspěvku čteš?
Psal jsem, že by nám bodla letecká podpora při střetnutí s členy tohoto outfitu, kteří vše válcují kvantitou, nikoliv kvalitou.
Neptal jsem se nikoho na radu, ale na spolupráci. Přesto věřím, že Tvoje rada byla upřímná a dobře míněná, ale věř, že tohle nestačí.
Přeji Ti šťastný nový rok a hodně úspěchů v životě osobním i tom virtuálním v PS2, kde ho zřejmně potřebuješ.

Re: Re: Re: spolupráce

LEON 01.01.2014
Až si hoši od nás trochu Mosquita víc osahají a hlavně vyzbrojí, tak se dá něco podnikat, ale zatím má Míro CSAF opravdu téměř všechna Mosquita v základní výzbroji a teprve se s nimi učí. Pamatuju, když ještě TARCu velel Tomáš a bylo tam přes 700 lidí, že měl TARC dvě samostatné letky, Sokol a Angels. Když pak lidi přestávali hrát, létal jsem v TARCu snad jen já, Ryan a ještě asi dva členové. Bude tedy TARC zase budovat samostatné letecké skupiny jako dřív? Ono bez letecké podpory opravdu jdou pozemní operace ztuha.
Pokud by se chtěl opravdu TARC spoléhat na vzdušnou podporu externě, jiným OutFitem, doporučuji 501G (501st Sky Guardians), ti se věnují téměř výhradně vzdušnému boji na profesionální úrovni a jsou opravdu dobří.

monitor

redfox 14.12.2013
Zdravím a pozdravuji.
Mám v planu zakoupit nový monitor. Hraji simulátor Il sturmovik 1946 a pořádně se v těchto věcech nevyznám, tak Vás chci požádat, touto cestou, o radu. Předem děkuji Martin.

Re: monitor

LEON 14.12.2013
IL-2 už nehraji mnoho let, takže jaký by byl nejvhodnější monitor právě pro něj, Vám neporadím. Zkuste to na největším CZ/SK diskusním fóru pro IL-2 na webu https://www.panzerkampfwagen.cz

Diskusní fórum pro přátele webu Virtuální pilot :-D

LEON 11.12.2013
https://virtualnipilot.blueforum.cz/
Tak jsem Milane narychlo spíchnul nějaké primitivní diskusní fórum, kde si můžeme potlachat, protože tahle návštěvní kniha k tomu není moc vhodná ani určená :-) Nejsem žádnej phpBB programátor ani se nevyznám v redakčních systémech, takže to fórum je mizerný s mizernými možnostmi, ale na funkci (rostlináře) to vliv mít nebude a jde nám přece o obsah, ne o formu ;-) Vítání jsou samozřejmě i ostatní...

Re: Diskusní fórum pro přátele webu Virtuální pilot :-D

Milan Salak 12.12.2013
diky za forum!........ uz jsem taky napsal neco o VKB defender Cobra... :-)

Re: Re: Diskusní fórum pro přátele webu Virtuální pilot :-D

LEON 12.12.2013
To fórum má víc omezení, než jsem si myslel (a to jsem věděl, že stojí za prd), ale nic jiného jsem takhle narychlo nesehnal :-) Přesunul jsem tam naši diskusi o realitě v simulátorech, odsud, je to zajímavé téma.

Joy

Havros 25.11.2013
Kluci. Sháním JOY SideWinder Force Feedback 2 Joystick i nefunkční.

Re: Joy

LEON 25.11.2013
Zrovna dnes jsem na webu UVP viděl, že ho někdo nabízí, mrkni tam: https://dcs-uvp.cz/forum/viewtopic.php?f=35&t=233&start=10

...a kolik toho nalitas?

Milan Salak 22.11.2013
Ahoj Leone...
Tvoje stranky jsou az dojemny, v tom, ze si nachazis cas a aktualizujes je!!!!

a co na litani....mas cas...?

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek