Kniha návštěv

Re: Doména Leteckepedaly

LEON 24.02.2014
Velice zajímavá informace, díky. V komunitě se šušká, že ukončuješ výrobu svých pedálů, můžeš tuto informaci BigJoe prosím Tě potvrdit, nebo dementovat?

Re: Re: Doména Leteckepedaly

BIG JOE 04.03.2014
Letecké pedály od BIG JOE, bezziskový koníček spojený s letectvím,
byl po šesti letech a téměř devíti desítkách sestavených kusech na
počátku roku 2013 zastaven pro neustálý růst cen polotovarů a prací.
Bohužel i od přátel ...

s leteckým pozdravem BIG JOE

Dakujeme za zverenenie fora SR

SR_Warrior 17.02.2014
Ďakujeme že si zverejnil link na naše forum snad to trošku pomože zviditelniť našu letku Sky Rats (SR) ... Naša letka ma okrem fora aj stranky skyrats.webnode.sk takze prezerajte a pišťe budeme radi ešte raz Ďakujeme

Pedály

Happy 14.01.2014
Ahoj, děkuji za zveřejnění mých pedálků. Náhodou jsem na tvoji stránku narazil a najednou koukám, že jsem tam taky! :-)
Takže ještě jednou díky.
Happy

Re: Pedály

LEON 14.01.2014
Ahoj Happy,
Big Joe výrobu svých pedálů prý už skončil a poptávka po kovových pedálech za rozumnou cenu je na trhu stále, takže dobré nápady a ochota pomoci virtuální letecké komunitě si trochu propagace zaslouží :-) Na pedály od Tebe se už těším (jsem jeden ze zájemců v CSAF, pro které by pedály objednával Sajonez) a pokud se mi budou líbit, možná udělám nějakou větší recenzi na úvodní straně, už mi dva typy pedálů za ty roky pod nohami prošly :-)

LEON

Re: Re: Pedály

Happy 14.01.2014
OK, jsem rád za zájem a těším se na recenzi.
Happy

Spolupráce

LEON 03.01.2014
Ahoj Míro,
vytvořil jsem takové malé diskusní fórum pro přátele tohoto webu, v komorním počtu lidí pro pohodový pokec, takže jestli chceš pokecat třeba o tématech PlanetSide 2, budeš tam vítaný.
Forum je na https://virtualnipilot.blueforum.cz/
Tvůj příspěvek o spolupráci jsem tam přesunul do sekce Letecká hráčská komunita, tak na to klidně můžeš navázat :-) Delší diskuse tam jsou přece jen přehlednější, než tato Návštěvní kniha, která na to není primárně určená.

S!

spolupráce

Mira 31.12.2013
čau Leone, jsem Vás nedavno viděl v PS2 jako pozemáky za TR na woodmanu, jsem byl i ve Vašem squadu.chci se zeptat. Náš outfit TARC by občas (dost často :)) potřeboval leteckou podporu, zvlášt v těžkých bitvách s KOTV. šlo by se nějak domluvit na spolupráci s Vaší letkou CSAF ??

Re: spolupráce

LEON 31.12.2013
Nazdar Míro, tak to Ty jsi byl ten Fotřík? :-D Nenapadlo mě totiž, že jsi v TARCu, když si PS2 moc často nehrál a když v TARCu po poslední reformě platí to drsné pravidlo, že po dvoudenní neaktivitě vyhazují lidi z klanu. CSAF v PlanetSide 2 teprve začíná a i když v CSAF začíná hrát PS2 čím dál víc lidí, tak se zatím hoši rozkoukávají, co vlastně chtějí v PS2 hrát. Za náš OutFit ale nejsem oprávněný mluvit, takže co se týká spolupráce a jiných politických věcí, musel bys napsat na naše fórum www.csaf.eu
Ty Míro v Mosquitu lítáš, nebo jsi u bigošů?

Re: Re: spolupráce

Mira 01.01.2014
Jo jo to jsem byl já. nějak jsem tomu propadl :) Primárně sloužím u pěchoty jako medik, ale začínám se rozkoukávat v mosqitu. Velmi pomalu, a bolí to :)

Re: Re: Re: spolupráce

LEON 01.01.2014
V PS2 je bohužel podobný problém, jako ve War Thunderu na arkádových serverech - že ten, kdo chce lítat na joysticku, to má těžší, než kdyby lítal s myší a klávesami :-( Z mně nepochopitelného důvodu Sony udělala na joysticku křivku osy Y (výškovka) ukrutně citlivou kolem středu se snižující se citlivostí na obou koncích, přesně opačně než je to ve všech ostatních leteckých simulátorech. Takže když chceš zamířit na nepřítele a uděláš joystickem malý pohyb, udělá letoun ve skutečnosti pohyb daleko větší a nejde tak přesně usadit zaměřovač na soupeři. Naopak kdo má myš, udrží zaměřovač na soupeřově letounu úplně přesně. Trochu se dá křivka pohybu výškovky doladit programem SlimJoy, který udělal CaK_Rumcajs, ale stále to není úplně ono. Já létám Mosquito ,,Full Real", takže Joystick, pedály, hotas, FreeTrack a pohled pouze z kokpitu, protože se mi líbí náročná pilotáž těchto sci-fi konvertoplánů a chci si ji realisticky vychutnat i za cenu tohoto obrovského handicapu proti arkádovým hráčům na myších. Ono když člověk začne používat návyky z klasických simulátorů, situační povědomí, výšková převaha, moment překvapení atd., tak se dá taky vyhrávat, ale je to hrozná dřina :-)

Re: spolupráce

Sardinka 01.01.2014
To jste tak posrany z KOTeV? Sice tvori asi 80-90% Vanu a tak 60% Konglomeratu ale to me netrapi. Ve vzduchu krome Leona vubec nezarime. Kdyz uz tak radsi Liberatora s Daltonem a nebo Galaxku na transport. Mosquita mame vsichni krome LEONa jen s kulometama. A pokud mate problem s jejich Scythama tak si poridte dva Lightningy se Sky guardem a mate po problemu. Skyguard je hrozna svinarna.

Re: Re: spolupráce

Mira 01.01.2014
Tak podívej chlapče...Nikdo z nikoho není posraný, to za prvé a za druhé, nikdo s nikým nemá problémy. Nebo to někde v mém příspěvku čteš?
Psal jsem, že by nám bodla letecká podpora při střetnutí s členy tohoto outfitu, kteří vše válcují kvantitou, nikoliv kvalitou.
Neptal jsem se nikoho na radu, ale na spolupráci. Přesto věřím, že Tvoje rada byla upřímná a dobře míněná, ale věř, že tohle nestačí.
Přeji Ti šťastný nový rok a hodně úspěchů v životě osobním i tom virtuálním v PS2, kde ho zřejmně potřebuješ.

Re: Re: Re: spolupráce

LEON 01.01.2014
Až si hoši od nás trochu Mosquita víc osahají a hlavně vyzbrojí, tak se dá něco podnikat, ale zatím má Míro CSAF opravdu téměř všechna Mosquita v základní výzbroji a teprve se s nimi učí. Pamatuju, když ještě TARCu velel Tomáš a bylo tam přes 700 lidí, že měl TARC dvě samostatné letky, Sokol a Angels. Když pak lidi přestávali hrát, létal jsem v TARCu snad jen já, Ryan a ještě asi dva členové. Bude tedy TARC zase budovat samostatné letecké skupiny jako dřív? Ono bez letecké podpory opravdu jdou pozemní operace ztuha.
Pokud by se chtěl opravdu TARC spoléhat na vzdušnou podporu externě, jiným OutFitem, doporučuji 501G (501st Sky Guardians), ti se věnují téměř výhradně vzdušnému boji na profesionální úrovni a jsou opravdu dobří.

monitor

redfox 14.12.2013
Zdravím a pozdravuji.
Mám v planu zakoupit nový monitor. Hraji simulátor Il sturmovik 1946 a pořádně se v těchto věcech nevyznám, tak Vás chci požádat, touto cestou, o radu. Předem děkuji Martin.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek