Neaktivní letky

Počet členů: 10
Rok založení: 2002
Zaměření: Stíhací/Bitevní/Bombardovací
Nový Web: www.hanackaperot.com 
Starý Web: hanackaperot.wz.cz

   Jsme parta lidí okolo simulátoru IL2 Šturmovik Forgotten Battles. Nebaví nás létat proti počítači a tak hrajeme po internetu proti sobě navzájem. Nejsme nijak organizovaní, jsme prostě parta lidí co se nějak potkala a dala dohromady. Většina z nás má vztah k Prostějovu a i k letišti. Někdo tam létal, někdo dělá parašutismus, a někdo tam byl alespoň jako dítě na leteckém dnu. Všechny nás spojuje vtah k létání, k historii letectví a pilotům 2. světové války zvlášť. Proto jsme se rozhodli naši Hanáckó peroť prezentovat jako virtuální Vojenské letecké učiliště Prostějov, jehož reálná podoba je již hlubokou minulostí. Uvítáme mezi sebou všechny začínající piloty oblíbeného Olegova simulátoru a to i pro námořní letce Pacific Fighters. Až to jako začátečníky přestane bavit ("po absolvování učiliště") klidně nás mohou opustit k bojovým letkám White Tigers, CSL, Asfaltovým Holubům či Lionům......
  
Nemáme žádnou pevnou organizaci, žádné velitele ani důstojníky. Shodli jsme se, že létat v boji chaoticky každý sám za sebe není ono, takže dodržujeme rozdělení na modré (za války mocnosti osy: Německo, Finsko, Itálie, Japonsko) a na rudé (Rusko, Amerika, Velká Británie, Francie). Někteří vytváří skupinky obvykle po dvou až čtyřech, kteří spolu navzájem spolupracují při boji. Snažíme se trénovat slétanost skupin, vzájemnou spolupráci, tak jak to fungovalo ve skutečném boji. Někdy děláme letku bombardérů a letíme třeba se 4x He111 nebo B-25 či Bettyny ve formaci provokovat protivníky a pod. Prakticky všichni máme internetové hlasové pojítko a tak máme i "vysílačku" po které se za letu domlouváme.

Poznámka: Letka i její stránky jsou dlouhodobě neaktivní

 

CO: 57_OTU_Ford
XO: 57_OTU_Pacin
Počet členů: 10
Rok založení: 2006
Válčící strana: Spojenci
Zaměření: Stíhací
Web: www.57otu.cz/

   Tato letka byla založena koncem roku 2006 a postupně nabalovala další členy. Jak už náš název napovídá, létáme především na straně spojenců, ale občas si zkusíme i temnou stranu. Řídíme se heslem :"Kdo si hraje nezlobí". Jestliže se chceš stát pilotem figurujícím na předních místech statistik a tabulek, chceš podstoupit náročný a tvrdý výcvik, užít si vojenského drilu a napodobovat historii, doporučuji hledat dál. V 57OTU se ti totiž nebude líbit. Naše letka byla vytvořená pro zábavu svých členů. Samozřejmě, že se chceme stát lepšími piloty, ale ne za každou cenu. Důležitější je pro nás bavit se, než místo v tabulkách a statistikách. Jestliže hledáš dobrou partu, legraci a chceš někam patřit a mít kolegy na které je spolehnutí, tak jsi u nás vítán. I když je IL-2 prezentován jako velmi realistický letecký simulátor, je to stále jen hra a tak to také bereme.

Poznámka: Letka a její stránky jsou dlouhodobě neaktivní

 

Počet členů: 2
Rok založení: 31.12.2011
Válčící strana: Spojenci
Zaměření: Stíhací
Web: skyriders.717.cz/

   Létáme na leteckém simulátor Il2 Šturmovik 1946 .Jsme velkými fandy létaní , kdy křídla rozráží oblaka a letecký boj se stává uměním ,které se snoubí se ctí a odvahou. Nehledáme zde přísné regule a pravidla ,letáme pro radost a na všech možných typech letounů , převážně za červené. Činíme tak již několik let a můžeme o sobě říct , že jsme zkušenými piloty. Přijď mezi nás ten ,koho okouzlila atmosféra leteckých soubojů v éře druhé světové války! Nábor nových pilotů plně otevřen!! Dobrý let všem kdo létá s křídly nebem.

Poznámka: Letka i její fórum je dlouhodobě neaktivní

 

XO: MK_JP, MK_Ucho, MK_Kyza
Počet členů: 10
Rok založení: 2006
Zaměření: Stíhací
Web: www.lamky.cz

   Letka virtuálních pilotů LaMKy - RedlaMky (Free Virtual Fighters) byla založena dne 16.2.2006. Poněkud neobvyklý název naznačuje duševní rozpolcení zakládajících členů a současně dokladuje, že demokracie je báječná věc. Fakt, že každý člen letky může dělat cokoliv mu připadá důležité, je i základním mottem letky. Nikdo nic nemusí, nikdo nic nechce, nikdo nic nemá. Tak by se dala charakterizovat vnitřní struktura. Každý člen letky je velitelem a má pravomoc ostatním diktovat co mají dělat. A všichni mají právo ostatní velitele ignorovat. Chaos v rozhodování a uvolněná atmosféra zatím provázejí každý krok a každé setkání pilotů sdružených v letce LaMKy.
   Piloti letky LaMKy se scházejí za účelem společného létání v simulátorech Il-2 Strurmovik: Forgotten Battles / Pacific Fighters a Lock-On: Modern Air Combat / Flaming Cliffs. Můžete je ale zastihnout i při jiných online aktivitách (Battlefield, Enemy Territory, World of Warcraft, Porno Download II a dalších). Příčinou společných online dýchánků není potřeba a touha společně vítězit, ale zejména chuť pokecat s kamarády, probrat různé důležité věci, případně se opít ve společnosti. Za tímto účelem se naše skupina schází na Teamspeaku a do her se přihlašuje pomocí HyperLobby nebo All-Seeing-Eye.

Poznámka: Letka i její stránky jsou delší dobu neaktivní

 

Počet členů: 10
Rok založení: 2000
Web: airspace.uhk.cz/hamsterspace/members/Hoper/57thMH/mhmain.html

Úplně nejhorší virtuální jednotka - 57th Mad Hamsters. Služba u nás se skládá za samých přehlídek, válení se v kasárnách, spousty voňavých samiček a toho zrní !
Při přijímacím rituálu musí žadatel o členství (žadatelky nemusí, vše vyřeší kádrový pracovník) prokázat základní znalosti křeččí anatomie a zvyků. Dále před přijímací porotou musí sníst v časovém limitu přední pneumatiku od libovolného nadzvukového stroje (vlastní donesenou), vypít na ex půl litru leteckého paliva a po čtyřech přeběhnout jednu VPD.

Poznámka: Letka i její stránky jsou delší dobu neaktivní

 

CO: 3.BAP_Bugs
Počet členů: 12
Rok založení: 2002
Válčící strana: Spojenci - CCCP
Zaměření: Stíhací/Bitevní
Web: https://3iap.4fan.cz/news.php

   3.IAP/BAP jsou dvě letky, nebo-li kombinovaná letka stíhačů 3.IAP a bitevníků 3.BAP. Létáme výhradně na báječných ruských strojích. Do ostatních spojeneckých mašin vlezeme jen v případě nouze, když není jiný planeset a němčoury pobít prostě musíme.
V současné době prochází letka řadou změn jak ve velení a formování skupin, tak výcvikem nováčků. Snažíme se jak o maximální spolupráci mezi IAP a BAP, tak i o zdokonalování kvalit jednotlivých skupin zvlášť. Bitevníci naučí německé tanky létat vzduchem a stíhači německé letouny orat půdu. Nadále však pro nás bude prioritou zábava, kamarádský duch, příjemná atmosféra a zase zábava. Odměnou za potoky krve a potu na cvičišti bývají nádherné polety v kooperačních misích, či účast letky ve virtuální válce. Snažíme se ze všech sil zastavit modrou lavinu. A to i ve spolupráci s ostatními spřátelenými letkami na českém virtuálním nebi. K tomu nechť nám dopomáhá naše nezkrotná touha likvidovat nepřítele, úžasné výrobky ruských konstrukčních kanceláří - alias "březolety" a Chroustův báječný recept na mrkev s vodkou.

Poznámka: Letka i její stránky jsou delší dobu neaktivní

 

<< 1 | 2