Re: Strike Fighters 2

LEON 05.03.2014
Ahoj Rapiere,

Souhlasím s Tebou, i série Strike Fighters by si zasloužila nějakou zmínku. Mým cílem ale nebylo udělat úplný výpis simulátorů, ta sekce SIMULÁTORY slouží pouze pro rychlou orientaci, co se tak asi v současné době létá, dva tři notoricky známé tituly pro každou epochu. Dobrých simulátorů jsou ale desítky a desítky, proto jsem tam hned na začátku hodil několik odkazů, kde se dá podívat na kompletnější výpis simulátorů, např.

https://www.airbase.cz/letecke-simulatory-flight-simulators/
nebo:
https://www.index.migman.com/index.php/sw/air-combat/list-a-sort

Já jsem vzhledem ke svému věku také pamětník, hlavně na simulátorech od Janes Combat Simulation jsem ulítával neuvěřitelně. Strike Fighters mě ale bohužel minul. Já bohužel s angličtinou spíš zápasím, existuje o Strike Fighters 2 nějaké české diskusní fórum, kam se schází jeho komunita? (Na SVK je pouze letmá zmínka). Dá se Strike Fighters 2 sehnat i na českém trhu nebo aspoň na Steamu? Našel jsem akorát k sehnání Janes Advanced Strike Fighters, to je ono?
Pokud budeš mít zájem, můžeme o tom pokecat na místním diskusním fóru https://virtualnipilot.blueforum.cz/
Kniha návštěv se moc na dlouhé povídání nehodí. Určitě bych nějaké informace o Strike Fighters 2 uvítal, když budu mít o SF2 víc informací, tak ho můžu dát i sem na web.

S!

Přidat nový příspěvek