Strike Fighters 2

Rapier 04.03.2014
Ahoj Leone,

podobně jako Ty toho moc nenalétám, pryč jsou ty doby kdy jsem létal intenzívně Falcona 4.0 (42 CVS), Lock On/Flamming Cliffs (SVK) nebo IL-2 Sturmovik FB (1st Lion) online.
Nyní se k létaní pomalu vracím a jestli mě tady něco chybí, je to zmínka o sérii Strike Fighters 2 od Third Wire. Já vím, nemá to MP ale to mě osobně nevadí, důležité je, že to je simulátor u kterého nemusíš trávit hodiny a hodiny studiem manuálů a další hodiny tréninkem jak nahodit stroj abys vůbec mohl odstartovat.
Doba se hodně změnila, taky mám koupené IL-2 Cliff Dover, DCS: A-10C, BS2, FC3, CA či nainstalovaný Falcon BMS/AF ale tak nějak nemohu najít odvahu a chuť číst znovu všechny ty manuály. Za těch pár let se mnoho změnilo a jak jsem zjistil z ovládání si nepamatuji téměř nic.

https://www.twcenter.net/forums/showthread.php?570180-Strike-Fighters-2-(Flight-Sim)
https://store.thirdwire.com/store.htm

PS: relativně nedávno vyšel Strike Fighters 2 North Atlantic, možnost zalítat si z F-14 Tomcat je asi splněný sen mnoha z nás a, když vezmu v úvahu, že autoři zvládli implementovat střelecký systém a AIM-54 Phoneix (tzn. že můžeš součastně navádět 4 střely na 4 různé cíle - alespoň to někde psali na SIMHQ) tak klobouk dolů.

Stručně řečeno série SF je duchovní nástupce Janes USNF, USAF, IAF akorát, že bez MP.

Přidat nový příspěvek